Wanda Broker, firma działająca na polskim rynku od 20 lat od kilku lat z sukcesami wprowadzająca na rynek polski i europejski olejki konopne charakteryzujące się pełnym wysokim spektrum kannabinoidów poszukuje:

Lekarzy (GP), konsultantów on-line

Opis stanowiska:

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • udzielanie ogólnych porad dotyczących zastosowania kannabinoidów,
  • na podstawie przeprowadzonego wywiadu lub po uzyskaniu wyników badań dla
  • konkretnego przypadku przekazanie - wg. najlepszej wiedzy medycznej (np. badania
  • kliniczne) – informacji o sugerowanych produktach oraz zalecanym dawkowaniu,

Wymagania:

  • ukończona specjalizacja lekarska lub połowa specjalizacji,
  • dobro Pacjenta zawsze najważniejsze,
  • aktualna wiedza dotycząca zastosowania kannabinoidów w profilaktyce i zwalczaniu
  • chorób,
  • umiejętność obsługi komputera – przeglądarka, oprogramowanie typu Teams / Skype,

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej (video lub tele porady) lub w klinice z zakwaterowaniem w
  • Nowęcinie,
  • rozliczenie prowizyjne od każdego produktu z każdego zakupu od każdego z Pacjentów,
  • który zakupił u nas pierwszy produkt w wyniku udzielonej video / tele porady,
  • w pełni elastyczne godziny,
  • praca w oparciu o kontrakt.

Miejsce pracy: zdalnie lub w klinice (obiekt o standardzie hotelu **** w Nowęcinie, k/Łeby).
Zainteresowani proszeni się o wysłanie aplikacji na adres [email protected].